Zagroda Cztery Wiatry-Sądry

Zagroda Cztery Wiatry

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Obiekt Zagroda Cztery Wiatry położony jest w malowniczej okolicy na pięknym Pojezierzu Mazurskim. Oferuje on kort tenisowy, 2 czynne w lecie odkryte baseny (jeden duży i jeden dla dzieci), a także staw, w którym można łowić ryby.
Do dyspozycji Gości jest klasycznie urządzony dom oraz apartamenty utrzymane w ciepłych kolorach i wyposażone w drewniane meble. W każdym z nich znajduje się część wypoczynkowa, łazienka z wanną lub prysznicem i telewizor z dostępem do kanałów rosyjskich.
Wszystkie apartamenty mieszczą funkcjonalny aneks kuchenny. Goście mogą również korzystać ze wspólnej kuchni. Obiekt zapewnia ponadto zadaszone miejsce do grillowania i na ognisko.
Udogodnienia obejmują stół bilardowy i stół do ping ponga. W wolnym czasie można wybrać się na pieszą wycieczkę, popływać w oddalonym o 2 km jeziorze Notyst lub wypożyczyć rower i udać się na zwiedzanie okolicy. Co tydzień na terenie obiektu organizowane są koncerty szant w wykonaniu Przemysława Maruchacza.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 180 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Sądry 14, 11-700 Sądry, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Letni domek na Mazurach-Sądry

Letni domek na Mazurach

Letni domek na Mazurach to przestronny dom wakacyjny z prywatnym zielonym ogrodem. Obiekt usytuowany jest w zacisznej okolicy, w otoczeniu przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *