Willa Zimorodek-Karpacz

Willa Zimorodek

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Obiekt Willa Zimorodek położony jest w Karpaczu, 10 minut spacerem od wyciągów narciarskich Czarodziejski Dywan, Jubomatic oraz Relaks z pierwszym sztucznie naśnieżanym całorocznym stokiem narciarskim. Budynek znajduje się w pobliżu lasu, strumienia i szlaków turystycznych. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi.
Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem, a niektóre zapewniają ponadto balkon. Z okien roztacza się widok na góry, ogród lub las.
Obiekt oddaje do dyspozycji Gości ogród z altaną i sprzętem do grillowania. Goście mają dostęp do w pełni wyposażonej wspólnej kuchni i jadalni. Podczas pobytu można również korzystać z przechowalni sprzętu narciarskiego i bezpłatnego publicznego parkingu.
Pensjonat dzieli 30 metrów od najbliższego basenu oraz 1,5 km od parku rozrywki Western City i parku wodnego Sandra Spa. Park wodny Tropikana jest oddalony o 3,5 km. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się 100 metrów od obiektu, a plac zabaw – 200 metrów. Odległość od prowadzącego na Śnieżkę szlaku turystycznego wynosi 650 metrów.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 89 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Tadeusza Kościuszki 23, 58-540 Karpacz, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *