Różana Rezydencja Wellness-Zarębów

Różana Rezydencja Wellness

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Obiekt Różana Rezydencja Wellness usytuowany jest w miejscowości Zarębów. Dysponuje on ekskluzywnym zapleczem odnowy biologicznej i spa, gdzie wykonywane są rozmaite zabiegi dla kobiet i mężczyzn, w tym masaże odprężające, zabiegi refleksologii i zabiegi oczyszczające oraz wzmacniające. Na miejscu dostępne jest bezpłatne WiFi i bezpłatny prywatny parking.
Do dyspozycji Gości jest telewizor z płaskim ekranem. Niektóre pokoje obejmują część wypoczynkową. Część pokoi dysponuje także tarasem lub balkonem. We wszystkich mieści się łazienka. Pozostałe udogodnienia obejmują szlafroki oraz kapcie.
Na miejscu działa restauracja. Entuzjaści zajęć na świeżym powietrzu mogą uprawiać fitness i nordic walking, jak również korzystać z przyrządów marki smovey. Ponadto istnieje możliwość wypożyczenia rowerów.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Odległość od Płocka wynosi 34 km, zaś od Kutna – 24 km. Najbliższe lotnisko znajduje się w Łodzi, 61 km od obiektu Różana Rezydencja Wellness. Lotnisko Chopina jest oddalone od posesji o 113 km.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 230 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Zarębów 18, 99-320 Zarębów, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *