Rezydencja Sienkiewiczówka-Zakopane

Rezydencja Sienkiewiczówka

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Jeden z naszych bestsellerów w Zakopanem! Wysoko oceniany za czystość Rezydencja Sienkiewiczówka zlokalizowana jest w cichym zakątku w centrum Zakopanego, jedynie 5 minut spacerem od Krupówek. W pokojach można korzystać z bezpłatnego WiFi.
Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i obejmują nowoczesną łazienkę z kabiną prysznicową, suszarką do włosów, ręcznikami oraz zestawem kosmetyków.
Goście mogą bezpłatnie korzystać z niewielkiej siłowni. Wstęp do sauny podlega dodatkowej opłacie. Pozostałe udogodnienia obejmują plac i pokój zabaw dla dzieci. Za dodatkową opłatą w recepcji Goście mogą wypożyczyć lodówkę, czajnik elektryczny, kuchenkę mikrofalową, a także zestaw dla dzieci obejmujący łóżeczko dziecięce, wanienkę, przewijak, podgrzewacz do butelek i nawilżacz powietrza. Pensjonat oferuje też możliwość wypożyczenia rowerów dla dorosłych i dzieci. Na miejscu dostępne jest także zaplecze biznesowe oferujące sale konferencyjne, projektor multimedialny z ekranem, tablicę flipchart oraz sprzęt audio.
Rezydencja Sienkiewiczówka mieści się w budynku z XIX-wieku, w którym często zatrzymywał się sam Henryk Sienkiewicz. Dworzec kolejowy w Zakopanem jest oddalony o około 1,5 km od obiektu. Lokalne skoki narciarskie znajdują się zaledwie 500 metrów od obiektu. Na miejscu zapewniono również bezpłatny parking.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 99 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Zamoyskiego 28, 34-500 Zakopane, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *