Qubus Hotel Złotoryja-Złotoryja

Qubus Hotel Złotoryja

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Usytuowany w centrum Złotoryi hotel Qubus oferuje urządzone w ciepłych barwach pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Codziennie rano w obiekcie serwowane jest urozmaicone śniadanie w formie bufetu. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.
Ciche, nowocześnie urządzone pokoje w hotelu Qubus Złotoryja dysponują łazienką z prysznicem. Niektóre z nich oferują też balkon oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Klimatyzowana restauracja w hotelu Qubus zaprasza na dania kuchni staropolskiej oraz europejskiej. Goście mogą także zamówić potrawy wegetariańskie. W hotelu mieści się również bar. Obiekt zapewnia obsługę pokoju. Śniadanie obejmuje ponad 100 świeżych produktów, w tym regionalne wędzone wędliny, sery, sałatki oraz dania na ciepło.
Qubus Hotel Złotoryja oddalony jest o około 15 km od autostrady A4, łączącej Złotoryję z Wrocławiem, Katowicami i Krakowem. Goście mogą wybrać się na wycieczkę jednym z autobusów, które zatrzymują się na dworcu autobusowym w Złotoryi, w odległości zaledwie 500 metrów od hotelu.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 130 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

pl. Reymonta 7, 59-500 Złotoryja, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *