Pałac Galiny-Bartoszyce- Galiny

Pałac Galiny

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Ten obiekt jest położony 6 minut spacerem od plaży. Pałac Galiny usytuowany jest na terenie zabytkowej posiadłości dworskiej z XVI wieku, która obejmuje pałac i XIX-wieczny folwark. Od Olsztyna obiekt dzieli zaledwie 70 km. Do dyspozycji Gości są przestronne pokoje z bezpłatnym przewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych.
Wszystkie pokoje w obiekcie Pałac Galiny są przestronne i zostały indywidualnie urządzone w rustykalnym, dworskim stylu. W każdym z nich znajduje się suszarka do włosów. Każdy pokój dysponuje także łazienką z prysznicem. Pokoje usytuowane w pałacu wyróżniają się niepowtarzalnym wystrojem, a wnętrza pokoi mieszczących się w aneksie doskonale odzwierciedlają atmosferę minionych epok.
Śniadanie serwowane jest codziennie rano w restauracji znajdującej się na terenie folwarku. Lokal ten specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i europejskiej, które przygotowywane są z ekologicznych produktów pochodzących z własnych upraw. Do dyspozycji Gości jest również kort tenisowy, a także tradycyjna rosyjska bania.
Pałac Galiny usytuowany jest na terenie posiadłości o powierzchni 300 hektarów, która obejmuje lasy, łąki, stawy oraz park zajmujący powierzchnię 4 hektarów. W zabytkowych stajniach przebywa prawie 100 koni. Na miejscu panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy konnej, wędkarstwa i nordic walkingu. Ofertę obiektu uzupełnia bezpłatny parking.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 154 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Galiny 110, 11-200 Bartoszyce- Galiny, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *