Ośrodek Szkoleniowo- Wypoczynkowy Szarotka-Istebna

Ośrodek Szkoleniowo- Wypoczynkowy Szarotka

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Ośrodek Szkoleniowo- Wypoczynkowy Szarotka jest zlokalizowany w położonej w Beskidzie Śląskim miejscowości Istebna, zaledwie 3,5 km od trasy biegowej Kubalonka. Od granicy z Czechami dzieli go 9,8 km, a od granicy ze Słowacją – 16 km. Obiekt dysponuje sprzętem do grillowania, wanną z hydromasażem, barem oraz restauracją specjalizującą się w potrawach kuchni polskiej. Na miejscu dostępny jest też bezpłatny prywatny parking i bezpłatne WiFi, z którego można korzystać z pomieszczeniach ogólnodostępnych.
W każdym pokoju znajduje się część wypoczynkowa oraz łazienka z prysznicem, ręcznikami i zestawem kosmetyków. W niektórych pokojach Goście mają do dyspozycji balkon.
Na terenie obiektu mieści się ponadto spa z fińską sauną i wanną z hydromasażem oraz sklep z pamiątkami. W wolnej chwili Goście mogą pograć na miejscu w ping ponga lub siatkówkę plażową, poćwiczyć w sali fitness, odprężyć się w ogrodzie z altanką do grillowania i placem zabaw bądź poopalać się na leżakach. W ośrodku można wypożyczyć rowery i kijki do nordic walking.
W sezonie zimowym obiekt zapewnia bezpłatny transfer do stacji narciarskiej Złoty Groń, a także zniżki na zakup karnetów narciarskich.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 180 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Istebna 464, 43-470 Istebna, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *