Mercure Cieszyn-Cieszyn

Mercure Cieszyn

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Hotel Mercure Cieszyn usytuowany jest u podnóża Beskidów, zaledwie 500 metrów od polsko-czeskiej granicy i międzynarodowej trasy biegnącej z północy na południe Europy. Obiekt oferuje centrum urody z gabinetem masażu oraz suchą sauną, w której można skorzystać z hydromasażu i zabiegów kosmetycznych. Do dyspozycji Gości jest także bezpłatne WiFi.
Wszystkie hotelowe pokoje idealnie nadają się zarówno do pracy, jak i do wypoczynku. W każdym znajduje się biurko, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, telefon oraz radio. Obiekt zapewnia również bezpłatną wodę mineralną oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Do dyspozycji Gości jest rownież łazienka z prysznicem, suszarką do włosów oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków.
Hotelowa restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej i międzynarodowej. W barze Aperitif jeden z najlepszych polskich barmanów serwuje kolorowe drinki oraz koktajle. Na zielonym terenie hotelu zlokalizowana jest letnia restauracja. Znajduje się tam również sprzęt do grillowania oraz miejsce na ognisko.
Na miejscu można wypożyczyć rowery i sprzęt do nordic walking. Do dyspozycji Gości jest ponadto kolekcja książek, prasa codzienna w 6 językach, gry planszowe dla całej rodziny oraz kącik dla dzieci. W recepcji dostępne są plany miasta i przewodniki.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 144 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

ul. Motelowa 21, 43-400 Cieszyn, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *