Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka-Kuty

Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Ten obiekt jest położony 1 minutę spacerem od plaży. Obiekt Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka usytuowany jest nad brzegiem jeziora Czarna Kuta i oddaje do dyspozycji Gości prywatną plażę oraz duży taras nad samym jeziorem. Oferta zakwaterowania obejmuje 2 apartamenty w otoczonym zielenią przestronnym budynku.
Apartamenty są nowocześnie urządzone i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do multimediów. Do dyspozycji Gości są także 2 łazienki, taras oraz kuchnia ze zmywarką do naczyń i lodówką. Ponadto w apartamentach mieszczą się łazienki z wanną, prysznicem i ręcznikami. Każdy apartament wyposażony jest w system alarmowy. Z okien roztacza się widok na jezioro.
Obiekt Mazurski Raj – Luksusowa Turystyka oddaje do dyspozycji Gości czynny sezonowo budynek sportowo-rekreacyjny, w którym znajduje się siłownia oraz przestronna sala z kominkiem, wyposażona w 65-calowy telewizor z płaskim ekranem, tarczę do rzutek i stół do piłkarzyków. W okolicy można pojeździć na nartach, popływać lub wybrać się na spływ kajakowy. Obiekt zapewnia ogrodzony i monitorowany parking. W każdym apartamencie znajduje się kominek, z którego Goście mogą korzystać za dodatkową opłatą.
Obiekt zlokalizowany jest w odległości 950 metrów od jeziora Głęboka Kuta oraz w pobliżu 7 innych jezior. Odległość od Giżycka wynosi 18 km.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 288 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Kuty 15, 11-610 Kuty, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Niebieskie Drzwi-Kuty

Niebieskie Drzwi

Obiekt Niebieskie Drzwi to wolno stojący dom wakacyjny ze sprzętem do grillowania położony we wsi Kuty. Z okien obiektu roztaczają się widoki na jezioro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *