Mała Osada-Szczyrk

Mała Osada

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Jedna z naszych najlepszych opcji w mieście Szczyrk. Wysoko oceniany za czystość Obiekt Mała Osada położony jest w Szczyrku, tuż obok Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego, 400 metrów od ośrodka narciarskiego Czyrna-Solisko oraz 3 km do wyciągu narciarskiego Skrzyczne. Z budynku roztacza się widok na góry. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
Wszystkie domki dysponują częścią wypoczynkową oraz balkonem z widokiem na Skrzyczne. Z sypialni można podziwiać widok na rzekę Żylicę. Do dyspozycji Gości jest w nich także aneks kuchenny z lodówką i czajnikiem. W domkach mieści się ponadto łazienka z prysznicem. Pościel jest zapewniona.
Na terenie obiektu dostępna jest przechowalnia sprzętu narciarskiego. Okolica cieszy się szczególną popularnością wśród miłośników narciarstwa. Właściciele mogą zorganizować kuligi i przejażdżki konne. Na życzenie Goście mogą korzystać z centrum odnowy biologicznej, a także zamówić potrawy przygotowywane z lokalnych produktów, w tym serów, warzyw i mięs.
Stacja kolejki linowej Szczyrk-Jaworzyna oddalona jest od domków o 2,3 km. Odległość od centrum Szczyrku wynosi 4 km, a od skoczni narciarskiej w Wiśle – 15 km.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 269 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

ul.Salmopolska 2E, 43-370 Szczyrk, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *