M Hotel Sosnowiec-Sosnowiec

M Hotel Sosnowiec

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Trzygwiazdkowy hotel M Sosnowiec oferuje zakwaterowanie w pokojach z telefonem, telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz dostępem do Internetu. Obiekt ten położony jest niedaleko Katowic oraz centrum wystawowego Expo Silesia.
Jasne pokoje w hotelu M Sosnowiec urządzone zostały w klasycznym, eleganckim stylu i wykończone są w wysokim standardzie. Wyposażenie każdego z nich obejmuje drewniane biurko, a także łóżka ze skórzanym wezgłowiem. We wszystkich pokojach znajduje się również łazienka z prysznicem.
Na miejscu Goście mogą dbać o formę w centrum fitness. Na życzenie personel hotelu M Sosnowiec organizuje wycieczki połączone ze zwiedzaniem zabytków Śląska. Na terenie obiektu znajduje się też letni ogród.
Posiłki serwowane są w eleganckiej restauracji Tamarynd, która specjalizuje się w daniach kuchni śródziemnomorskiej. Na dobry początek dnia w restauracji podawane jest urozmaicone śniadanie w formie bufetu. Na miejscu dostępny jest także bar, który jest doskonałym miejscem na relaks przy drinku.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 128 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

ul. Wojska Polskiego 199, 41-208 Sosnowiec, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *