Luxury Grand Neptun Park-Gdańsk

Luxury Grand Neptun Park

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Ten obiekt jest położony 1 minutę spacerem od plaży. Obiekt Luxury Grand Neptun Park położony jest w nadmorskiej części Gdańska – Jelitkowie, w odległości zaledwie 100 metrów od plaży nad Morzem Bałtyckim. Do dyspozycji Gości jest nowocześnie urządzony apartament z 2 umeblowanymi tarasami. Obiekt usytuowany jest na terenie luksusowego kompleksu apartamentów Neptun Park. Budynek, otoczony pełnym zieleni parkiem, oddalony jest od gdańskiej Starówki o 9 km. Odległość od sopockiego molo wynosi 3,8 km.
W jasnym, wyjątkowo przestronnym apartamencie znajdują się 3 sypialnie, część wypoczynkowa oraz telewizor z płaskim ekranem. Apartament obejmuje w pełni wyposażony aneks kuchenny ze zmywarką do naczyń, jak również łazienkę z prysznicem, ręcznikami i suszarką do włosów.
Obiekt oferuje także bezpłatny parking w garażu podziemnym. Ponadto na terenie kompleksu apartamentów mieści się siłownia.
Katedra w Gdańsku-Oliwie zlokalizowana jest w odległości 3 km od obiektu. Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku oddalone jest od apartamentu o 12 km.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 1 000 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Wypoczynkowa 14/49, Jelitkowo, 80-341 Gdańsk, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *