Klif Spa-Jarosławiec

Klif Spa

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Jeden z naszych bestsellerów w Jarosławcu! Wysoko oceniany za czystość Ten obiekt jest położony 2 minuty spacerem od plaży. Kompleks Klif Spa usytuowany jest 40 metrów od klifów nad Morzem Bałtyckim. Obiekt ten oferuje klasycznie urządzone pokoje z łazienką oraz bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Do dyspozycji Gości jest też zaplecze spa.
Obiekt mieści się w stylowym budynku o konstrukcji ryglowej, który wybudowany został przy użyciu nowoczesnych technologii przyjaznych dla środowiska. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor LCD. Z niektórych pokoi roztacza się piękny widok na morze.
Kompleks Klif oferuje ponadto szeroką gamę zabiegów odnowy biologicznej. Goście mogą bezpłatnie korzystać z sauny, łaźni parowej, siłowni oraz profesjonalnej wanny z hydromasażem. Na terenie obiektu znajduje się również plac zabaw z trampoliną w ogrodzie. Goście mogą także zagrać w bilard.
Kompleks Klif Spa usytuowany jest między Ustką a Darłowem, 2,5 km od jeziora Wicko. Obiekt zapewnia bezpłatny parking z monitoringiem.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 200 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

ul. Nadmorska 17, 76-107 Jarosławiec, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *