Karczma Rzym-Bydgoszcz

Karczma Rzym

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Wysoko oceniany za czystość Karczma Rzym jest położona na granicy Bydgoszczy i Pawłówka, 6 km od centrum Bydgoszczy. W pobliżu budynku przebiegają drogi prowadzące do Szczecina i Poznania. Wielokrotnie nagrodzony obiekt oferuje pokoje o indywidualnym wystroju, w których można korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu.
Wszystkie pokoje w Karczmie Rzym obejmują łazienkę i są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów w wielu językach. Pokoje o wyższym standardzie zapewniają również wannę z hydromasażem. W każdym pokoju przygotowano bezpłatny zestaw do parzenia kawy i herbaty.
W Karczmie Rzym znajduje się także restauracja serwująca tradycyjne dania kuchni polskiej, wyróżniona za dania z gęsiny w ramach inicjatywy Dziedzictwa Kulinarnego Kujaw i Pomorza oraz powiązanej z nią kampanii Kujawsko-pomorska gęsina. Restauracja należy również do programu Snail of Approval, prowadzonego przez organizację Slow Food.
Latem Goście mogą relaksować się w zielonym ogrodzie z hamakami i placem zabaw dla dzieci. Personel obiektu Karczma Rzym z chęcią zorganizuje transfer z lotniska lub dworca kolejowego.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 120 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

ul. Grunwaldzka 309, 85-438 Bydgoszcz, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *