Ilonn Hotel-Poznań

Ilonn Hotel

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Ekologiczny hotel Ilonn usytuowany jest 20 minut jazdy od poznańskiego Starego Miasta. Swoim Gościom oferuje on klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi i telewizorem LCD z dostępem do kanałów satelitarnych oraz bezpłatny parking.
Przestronne pokoje w hotelu Ilonn obejmują ergonomiczne miejsce do pracy i wyposażone zostały w telefon, sejf oraz sprzęt do prasowania. W każdym z nich mieści się także łazienka z suszarką do włosów i zestawem wysokiej jakości kosmetyków. Dla Gości przygotowano ponadto bezpłatną butelkę wody mineralnej.
Śniadanie w formie bufetu serwowane jest codziennie rano w restauracji, która specjalizuje się w tradycyjnych daniach kuchni polskiej i włoskiej. W restauracji Gusto Food & Wine serwowane są polskie i śródziemnomorskie potrawy.
Z hotelowej sauny można korzystać bezpłatnie przez 45 minut. W recepcji można zamówić usługi prania i prasowania odzieży. Do dyspozycji Gości jest również nowoczesne centrum konferencyjne i siłownia. Za dodatkową opłatą zapewnione zostanie miejsce na pobliskim monitorowanym i ogrodzonym parkingu.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 229 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Szarych Szeregów 16, Jeżyce, 60-462 Poznań, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *