Hotel Warszawa Spa & Resort-Augustów

Hotel Warszawa Spa & Resort

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Jedna z naszych najlepszych opcji w mieście Augustów. Wysoko oceniany za czystość Hotel Warszawa Spa & Resort położony jest w malowniczej okolicy w Augustowie i oferuje widoki na jezioro Necko oraz mnóstwo atrakcji. Na miejscu do dyspozycji Gości są pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.
Każdy pokój w hotelu Warszawa wyposażony został w nowoczesne udogodnienia, w tym telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. We wszystkich pokojach znajduje się również przestronna łazienka z prysznicem. Na życzenie do pokoi można wstawić wanienkę dla dzieci.
Spa w hotelu Warszawa oferuje łaźnie parowe, saunę oraz profesjonalne zabiegi, w tym masaże. Śniadanie serwowane jest w restauracji lub podawane do pokoju. Restauracja oferuje dania kuchni międzynarodowej. Z tarasu restauracji roztacza się widok na jezioro Necko.
Hotel Warszawa Spa & Resort dysponuje prywatną plażą. Na miejscu Goście mogą wypożyczyć rower i wybrać się na wycieczkę do Puszczy Augustowskiej lub nad rzekę Nettę. Na jeziorze Necko można uprawiać rozmaite sporty, takie jak jazda na nartach wodnych. Goście mogą także wybrać się w rejs statkiem lub gondolą.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 175 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Zdrojowa 1, 16-300 Augustów, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *