Hotel Sarmata Zespół Dworski-Sandomierz

Hotel Sarmata Zespół Dworski

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Jedna z naszych najlepszych opcji w mieście Sandomierz. Wysoko oceniany za czystość Hotel Sarmata mieści się na terenie odnowionego, zabytkowego kompleksu pochodzącego z 1861 roku, który usytuowany jest tuż obok prowadzącej na Stare Miasto w Sandomierzu Bramy Opatowskiej. Hotelowe pokoje są rozmieszczone w 3 budynkach położonych w dużym parku o powierzchni 1 hektara, w którym znajduje się także plac zabaw z trampoliną.
Teren hotelu jest ogrodzony. Obiekt oferuje jedyny strzeżony parking w mieście, z którego Goście mogą korzystać bezpłatnie. Hotel zlokalizowany jest przy szlaku rowerowym Green Velo i oferuje infrastrukturę rowerową, a w tym mapy, przechowalnię oraz sprzęt do naprawy rowerów. Za dodatkową opłatą do dyspozycji Gości jest także minispa z sauną i wanną z hydromasażem.
Wszystkie pokoje w hotelu Sarmata są klimatyzowane i oferują bezpłatne WiFi lub przewodowy dostęp do Internetu. W każdym pokoju znajduje się także sejf oraz telewizor LCD z dostępem do kanałów kablowych i satelitarnych.
Klimatyzowana hotelowa restauracja specjalizuje się w kuchni regionalnej. Codziennie rano w lokalu serwowane jest śniadanie w formie bufetu. W obiekcie mieści się również piwnica z winami, która zaprasza na degustację rozmaitych win, w tym lokalnych.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 152 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Zawichojska 2, 27-600 Sandomierz, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *