Hotel Pod Kamykiem-Rząska

Hotel Pod Kamykiem

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Trzygwiazdkowy Hotel Pod Kamykiem jest położony w pięknym, prywatnym ogrodzie, zaledwie 3 km od lotniska Kraków-Balice. Oferuje on niedrogie, ale stylowo urządzone pokoje w pobliżu centrum miasta. Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi przez szybkie łącze. Obiekt zapewnia monitoring i zdalnie sterowaną bramę. Na miejscu znajduje się stacja ładowania samochodów elektrycznych.
Dogodna lokalizacja i funkcjonalnie wyposażone pokoje czynią z hotelu wspaniałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Doskonałym miejscem na relaks w promieniach słońca jest duży ogród. W pokojach Goście mogą korzystać z WiFi. Dostępne udogodnienia obejmują ponadto bezpłatny parking.
Na pobliskiej plaży można uprawiać rozmaite sporty wodne, a dla dzieci przygotowano plac zabaw. Personel obiektu chętnie udzieli informacji na temat dostępnych w okolicy form rekreacji. Na życzenie podawane jest śniadanie.
Ten obiekt w mieście Rząska jest także wysoko oceniany ze względu na lokalizację. Goście są z niej bardziej zadowoleni w porównaniu z innymi obiektami.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 180 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Ul.Balicka 51, 30-199 Rząska, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *