Hotel Nosal-Zakopane

Hotel Nosal

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Jeden z naszych bestsellerów w Zakopanem! Wysoko oceniany za czystość Ośrodek Premium Nosal Resort jest usytuowany w spokojnej części Zakopanego, w odległości 600 metrów od centrum narciarskiego Nosal, i oferuje restaurację oraz bezpłatne WiFi.
Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i obejmują łazienkę z prysznicem oraz suszarką do włosów. Do dyspozycji Gości jest ponadto biurko i pościel. Wybrane pokoje są ze sobą połączone.
Na terenie ośrodka Premium Nosal Resort znajduje się również wspólna sauna i bar. Do dyspozycji Gości jest też zaplecze konferencyjne, punkt informacji turystycznej oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego. W okolicy panują dobre warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym turystyki pieszej i jazdy na nartach. Na miejscu dostępny jest ponadto bezpłatny parking.
Wyciąg narciarski Pardałówka jest oddalony od obiektu Premium Nosal Resort o 1,3 km, a skocznia narciarska Wielka Krokiew – o 2,3 km. Odległość od Krupówek wynosi 3 km.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 179 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

ul. Jaszczurówka – Bory 9C, 34-500 Zakopane, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *