Hotel Na Półboru-Sieradz

Hotel Na Półboru

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Hotel Na Półboru usytuowany jest w cichej i malowniczej okolicy między Sieradzem a Zduńską Wolą, zaledwie 2 minuty jazdy samochodem od drogi S8. Dworzec kolejowy w Sieradzu i lotnisko w Łodzi dzieli od obiektu odpowiednio 8 km i 60 km.
Wszystkie pokoje zapewniają bezpłatne WiFi i wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym z nich znajduje się sprzęt do prasowania, bezpłatna woda mineralna, telefon oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Pokoje obejmują także łazienkę z suszarką do włosów.
Na miejscu do dyspozycji Gości jest sauna sucha, sauna na podczerwień, sauna parowa i siłownia. Na miejscu można zagrać w bilard, tenisa, koszykówkę, siatkówkę, squasha oraz wypożyczyć rowery i kijki do nordic walking. Dostępne udogodnienia obejmują również 2 sale konferencyjne z klimatyzacją i sprzętem audiowizualnym.
W hotelu znajdują się 2 restauracje. Nowoczesna restauracja z obsługą kelnerską oferuje dania kuchni polskiej i europejskiej, a restauracja samoobsługowa zaprasza na potrawy kuchni regionalnej.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 155 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Stawiszcze 39A, 98-200 Sieradz, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *