Hotel Monopol-Katowice

Hotel Monopol

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Poczuj się jak gwiazda dzięki światowemu poziomowi obsługi, który oferuje obiekt Hotel Monopol
Obiekt Hotel Monopol jest położony w samym centrum Katowic. Ten pięciogwiazdkowy hotel oferuje przestronne, klimatyzowane pokoje i apartamenty. Na miejscu Goście mogą bezpłatnie korzystać z zaplecza odnowy biologicznej, w tym basenu i suchej sauny.
Hotelowe pokoje i apartamenty zostały urządzone w stylu art deco i wyposażone są w drewniane meble. Wszystkie zapewniają biurko, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz dostęp do Internetu. Goście mają do dyspozycji płatny minibar. W wybranych pokojach i apartamentach za dodatkową opłatą można korzystać z ekspresu do kawy marki Nespresso. W każdym pokoju przygotowano bezpłatną wodę mineralną, a w apartamentach typu suite – bezpłatny talerz owoców w dniu przyjazdu.
W hotelu organizowane są bezpłatne zajęcia fitness. Harmonogram zajęć jest dostępny w recepcji. Na zajęcia ze spinningu i aqua aerobiku należy zapisywać się z wyprzedzeniem. Oferta obiektu obejmuje również rozmaite masaże.
W hotelu mieszczą się 2 restauracje nagrodzone czapką kucharską przewodnika Gault&Millau 2016. Restauracja Cristallo specjalizuje się w potrawach kuchni międzynarodowej, a restauracja Monopol serwuje codziennie zmieniane zestawy lunchowe.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 468 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Dworcowa 5, 40-012 Katowice, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *