Hotel Elbląg-Elbląg

Hotel Elbląg

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Jedna z naszych najlepszych opcji w mieście Elbląg. Wysoko oceniany za czystość Goście czterogwiazdkowego hotelu Elbląg mogą bezpłatnie korzystać z krytego basenu, łaźni tureckiej, wanny z hydromasażem i sauny. Do ich dyspozycji jest także znakomita restauracja z wyborem dań z karty. Ten nowoczesny hotel mieści się w samym sercu elbląskiej starówki w budynku stylizowanym na otaczające go zabytkowe kamienice z XVII wieku.
Pokoje urządzone zostały w stylu minimalistycznym. We wszystkich znajduje się minibar, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych oraz łazienka wyposażona w suszarkę do włosów i zestaw kosmetyków. Cena zakwaterowania obejmuje WiFi. Niektóre pokoje, a także hol, restauracja i zaplecze konferencyjne są klimatyzowane.
Elegancka restauracja Dom Królów, której wnętrza urozmaica szklany sufit, zaprasza na potrawy kuchni międzynarodowej. Napoje serwowane są w jasnej kawiarni i nowoczesnym barze.
Hotelowe spa So Natural oferuje zabiegi relaksujące wykonywane przy użyciu kosmetyków marki Organique. Pozostałe udogodnienia obejmują salę fitness oraz klub dla dzieci z grami, zabawkami i basenem wypełnionym piłeczkami.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 144 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

ul Stary Rynek 54-59, 82-300 Elbląg, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *