HOTEL EDISON BARANOWO POZNAŃ-Przeźmierowo

HOTEL EDISON BARANOWO POZNAŃ

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Hotel Edison położony jest w otoczeniu przyrody, w spokojnej okolicy nad Jeziorem Kierskim. Jest on oddalony o 7 km od lotniska Poznań-Ławica oraz o 12 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Odległość od centrum Poznania wynosi 14 km.
W pokojach i apartamentach zapewniono bezpłatne WiFi oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Oferta obiektu obejmuje również pokoje z klimatyzacją, sejfem, balkonem i widokiem na jezioro. Dla Gości przygotowano bezpłatną butelkę wody.
Hotel Edison dysponuje całodobową recepcją. Za dodatkową opłatą Goście mogą też skorzystać z całodobowego parkingu, który jest dozorowany od 19:00 do 07:00. Na miejscu działa restauracja Lumiere, która zaprasza na rozmaite dania mięsne, w tym na steki z sezonowej wołowiny. Lokal ten oferuje również specjalne menu dla dzieci.
Do dyspozycji Gości jest centrum konferencyjne ze sprzętem multimedialnym. Hotel Edison jest usytuowany na terenie o powierzchni 5 hektarów, na którym znajduje się namiot o powierzchni 450 m², będący doskonałym miejscem na organizację rozmaitych imprez.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 144 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

ul.Wypoczynkowa 60, 62-081 Przeźmierowo, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *