Hotel Cieszyński Centrum-Cieszyn

Hotel Cieszyński Centrum

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Jedna z naszych najlepszych opcji w mieście Cieszyn.Trzygwiazdkowy Cieszyński Hotel & Restaurant położony jest tuż przy zabytkowym rynku w centrum Cieszyna, jedynie 150 metrów od polsko-czeskiej granicy. Oferuje on pokoje z bezpłatnym WiFi i bezpłatną butelką wody mineralnej.
Wnętrza jasnych pokoi w obiekcie Cieszyński Hotel & Restaurant zdobią drewniane podłogi i meble. W każdym pokoju znajduje się biurko, telewizor LED z dostępem do cyfrowych kanałów oraz łazienka z ogrzewaniem podłogowym, prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Z okien niektórych pokoi roztacza się widok na zielony ogród. Goście mogą bezpłatnie korzystać z obsługi pokoju. Hotel zapewnia też przewodniki i broszury turystyczne.
W wolnej chwili można odprężyć się na tarasie w ogrodzie, delektując się napojami. Hotelowa restauracja oferuje 4 rodzaje śniadań. W barze serwowane są napoje bezalkoholowe oraz kawa i herbata.
Tuż po drugiej stronie granicy leży miasto Czeski Cieszyn. Lokalizacja hotelu w centrum miasta sprawia, że jest on idealną bazą wypadową dla miłośników zwiedzania. W recepcji dostępne są przewodniki turystyczne. Za dodatkową opłatą można korzystać z ogrodzonego parkingu prywatnego.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 94 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

ul. Srebrna 7, 43-400 Cieszyn, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *