Grand Chotowa Hotel Spa & Resort-Chotowa

Grand Chotowa Hotel Spa & Resort

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Wysoko oceniany za czystość Obiekt Grand Chotowa Hotel Spa & Resort położony jest tuż przy strzeżonym kąpielisku. Pozostałe udogodnienia obejmują centrum fitness oraz spa. Na terenie całego obiektu zapewniono bezpłatne WiFi.
Hotel Grand zapewnia komfortowe pokoje i apartamenty z łazienką oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. W łazience znajduje się zestaw kosmetyków. W ofercie dostępne są również pokoje o podwyższonym standardzie.
Grand Chotowa Hotel Spa & Resort dysponuje bogatym zapleczem sportowym, które obejmuje stół do ping ponga, siłownię oraz stół bilardowy. Do dyspozycji Gości jest także basen z przeciwprądem i urządzeniami do hydromasażu. Goście mogą również skorzystać z sauny suchej, sauny na podczerwień oraz wanny z hydromasażem. W spa można poddawać się odprężającym masażom oraz innym zabiegom na twarz i ciało. Na miejscu świadczone są także usługi kosmetyczki.
Ponadto na terenie obiektu znajduje się park linowy, kolejka tyrolska i ścianka wspinaczkowa. Miłośnicy wędkarstwa mogą łowić pstrągi. Latem dostępna jest wypożyczalnia łodzi oraz strzeżona plaża.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 119 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Chotowa 87C, 39-217 Chotowa, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *