Go2Krynica - Czarny Potok-Krynica Zdrój

Go2Krynica – Czarny Potok

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Jeden z naszych bestsellerów w Krynicy Zdroju! Apartamenty Go2Krynica znajdują się w Krynicy Zdroju i oferują zakwaterowanie z własnym wyżywieniem. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Wyciąg narciarski Gromada oddalony jest od apartamentów o zaledwie 100 metrów, a dworzec kolejowy – o 1,2 km.
Apartamenty wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej. Obejmują one jadalnię oraz dobrze wyposażoną kuchnię lub aneks kuchenny. W łazience znajduje się wanna lub prysznic. Okna apartamentów wychodzą na góry. Niektóre apartamenty dysponują balkonem i częścią wypoczynkową.
W okolicy można jeździć na nartach i uprawiać turystykę pieszą. Apartamenty znajdują się w odległości około 2 km od parku zdrojowego i 3 km od stacji narciarskiej Jaworzyna Krynicka. Oferta obiektu obejmuje także bezpłatny parking.
Ten obiekt w Krynicy Zdroju jest także pozytywnie oceniany ze względu na stosunek jakości do ceny! Goście otrzymują więcej w tej cenie w porównaniu z innymi obiektami w tym mieście.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 160 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Czarny Potok 23/65, 33-380 Krynica Zdrój, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *