Gajówka&Vita-Pokoje Gościnne-Szczyrk

Gajówka&Vita-Pokoje Gościnne

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Jedna z naszych najlepszych opcji w mieście Szczyrk.Kompleks noclegowy Gajówka&Vita położony jest w spokojnej okolicy i oferuje widok na góry. Wszystkie pokoje i apartamenty dysponują telewizorem, bezpłatnym WiFi oraz łazienką z prysznicem.
Obiekt składa się z 2 budynków usytuowanych obok siebie. Apartamenty mieszczą aneks kuchenny, a pokoje wyposażone zostały w zestaw do parzenia kawy i herbaty. W cenę zakwaterowania wliczone są ręczniki i pościel.
Na miejscu znajduje się ogród ze sprzętem do grillowania i altaną. Personel obiektu służy pomocą w organizacji transferu lotniskowego. Udogodnienia obejmują także bezpłatny prywatny parking.
W okolicy można jeździć na nartach oraz uprawiać turystykę pieszą i rowerową. Obiekt dzieli 100 metrów od rzeki Żylicy. Najbliższy wyciąg narciarski, Skrzyczne, oddalony jest o 500 metrów. Odległość od skoczni narciarskiej Skalite wynosi 2,5 km, a od dworca autobusowego – 300 metrów. Zaledwie 150 metrów od obiektu znajduje się publiczny plac zabaw. Ośrodek narciarski Czyrna-Solisko dzieli 1 km od kompleksu.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 151 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

ul. Gajowa 10, 43-370 Szczyrk, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *