City Go Apartment-Kielce

City Go Apartment

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Jedna z naszych najlepszych opcji w mieście Kielce.Apartament City Go Apartment jest usytuowany w Kielcach, 1,5 km od pałacu Biskupów Krakowskich oraz 1 km od Muzeum Zabawek. Dysponuje on balkonem. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi.
Apartament obejmuje część wypoczynkową, jadalnię oraz kuchnię ze zmywarką do naczyń i kuchenką mikrofalową. Oferta dotyczy zakwaterowania bez wyżywienia. Dla Gości przygotowano ręczniki oraz pościel.
Na miejscu można grać w tenisa i squasha oraz wypożyczyć sprzęt narciarski. Bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny jest oddalona od apartamentu City Go o 1,4 km, a ulica Sienkiewicza – o 1,5 km. W okolicy panują doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku, w tym jazdy na nartach, jazdy konnej i wędkowania. Odległość od najbliższego lotniska, Radom-Sadków, wynosi 71 km.
Ten obiekt w Kielcach jest także pozytywnie oceniany ze względu na stosunek jakości do ceny! Goście otrzymują więcej w tej cenie w porównaniu z innymi obiektami w tym mieście.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 200 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

2 Mieczyslawa Karlowicza 8, 25-357 Kielce, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *