Brenna House Ewa-Brenna

Brenna House Ewa

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Jedna z naszych najlepszych opcji w mieście Brenna. Wysoko oceniany za czystość Obiekt Brenna House Ewa znajduje się w miejscowości Brenna i oferuje saunę oraz bezpłatną możliwość korzystania z 2 rowerów. Budynek usytuowany jest pośród pięknej zieleni, w odległości niespełna 4 km od wyciągów narciarskich.
W tym domu wakacyjnym można bezpłatnie korzystać z WiFi. Dysponuje on także telewizorem oraz balkonem. W budynku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia ze zmywarką i piekarnikiem. Dom obejmuje także łazienki z wanną i prysznicem. Z każdego pokoju roztacza się widok na góry i ogród.
Obiekt Brenna House Ewa oferuje ogród i sprzęt do grillowania. W obiekcie znajduje się także salon oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego. Na miejscu i w okolicy można uprawiać rozmaite formy aktywnego wypoczynku, w tym narciarstwo oraz turystykę pieszą i rowerową. Obiekt udostępnia też bezpłatny parking.
Ten obiekt w Brennie jest także pozytywnie oceniany ze względu na stosunek jakości do ceny! Goście otrzymują więcej w tej cenie w porównaniu z innymi obiektami w tym mieście.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 400 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Głębiec 71, 43-438 Brenna, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *