Bohema Hotel & Spa-Bydgoszcz

Bohema Hotel & Spa

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Poczuj się jak gwiazda dzięki światowemu poziomowi obsługi, który oferuje obiekt Bohema Hotel & Spa
Jedna z naszych najlepszych opcji w mieście Bydgoszcz.Wielokrotnie nagradzany obiekt Bohema Hotel & Spa znajduje się w centrum Bydgoszczy, tuż obok 300-letniego parku Kazimierza Wielkiego. Na miejscu do dyspozycji Gości są klimatyzowane, luksusowo urządzone pokoje oraz wspaniałe zaplecze spa.
Wszystkie pokoje w pięciogwiazdkowym hotelu Bohema wyposażone są w telewizor plazmowy. Urządzone w stylu klasycystycznym i secesyjnym wnętrza zdobią eleganckie elementy wystroju z epoki.
Podczas pobytu w obiekcie Bohema Hotel & Spa Goście mogą odprężyć się w spa z krytym basenem, sauną i gabinetem masażu. W odległości 200 metrów od hotelu znajduje się centrum fitness Fit Jatomi, z którego Goście mogą skorzystać bezpłatnie jednorazowo w trakcie pobytu.
W hotelu Bohema Hotel & Spa mieści się restauracja Weranda oraz niezwykła restauracja Czarny Diament, w której Goście mogą zjeść smaczny posiłek w całkowitej ciemności. Restauracja Czarny Diament otwarta jest tylko w wybranych dniach. Wymagana jest w niej wcześniejsza rezerwacja stolika. O poranku na patio podawane jest śniadanie w formie bufetu. Do dyspozycji Gości jest piwniczka z winami i szampanem, a także palarnia cygar.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 300 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Konarskiego 9, 85-066 Bydgoszcz, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *