Bed&Bath Futuristic Apartment-Kraków

Bed&Bath Futuristic Apartment

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Jeden z naszych bestsellerów w Krakowie! Wysoko oceniany za czystość Obiekt Bed&Bath Futuristic Apartment jest usytuowany w Krakowie, w odległości 700 metrów od dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz i muzeum Fabryka Emalia Oskara Schindlera. Centrum handlowe Galeria Kazimierz jest oddalone od niego o 800 metrów. We wszystkich pomieszczeniach można bezpłatnie korzystać z WiFi. Most Kładka Ojca Bernatka dzieli od apartamentu odległość 300 metrów.
Do dyspozycji Gości jest część wypoczynkowa i telewizor z płaskim ekranem. W apartamencie znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny i łazienka z bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów. Goście obiektu Bed&Bath Futuristic Apartment mogą zrelaksować się na tarasie słonecznym. W apartamencie zapewniono pościel, ręczniki oraz bezpłatną wodę i kawę. Na miejscu dostępny jest ponadto ekspres do kawy.
W obiekcie można wypożyczyć samochód, a okolica cieszy się dużą popularnością wśród miłośników turystyki pieszej. Wawel dzieli od obiektu Bed&Bath Futuristic Apartment odległość 1,5 km, a Rynek Główny – 1,9 km. Lotnisko Kraków-Balice oddalone jest o 11 km.
Podgórze to świetny wybór dla osób, które interesują się spacerami, przechadzkami po mieście i zabytkami.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 205 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

ul. Nadwiślańska 11/75, Podgórze, 30-527 Kraków, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *