Apartamenty w Wadowicach II-Wadowice

Apartamenty w Wadowicach II

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Jeden z naszych bestsellerów w Wadowicach! Obiekt Apartamenty w Wadowicach II usytuowany jest w Wadowicach, 200 metrów od Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II oraz 6,6 km od parku rozrywki w Inwałdzie. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi. Na miejscu dostępny jest także bezpłatny prywatny parking.
Apartamenty obejmują balkon, część wypoczynkową oraz jadalnię. W każdym z nich mieści się aneks kuchenny z lodówką, kuchenką mikrofalową, płytą kuchenną i ekspresem do kawy. Apartamenty dysponują ponadto łazienką z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Dla Gości przygotowano ręczniki.
Park rozrywki Zatorland oddalony jest od obiektu o 12 km, a park rozrywki Energylandia – o 14 km. Klasztor w Kalwarii Zebrzydowskiej znajduje się 13 km od budynku. Od Muzeum Auschwitz dzieli apartamenty 26 km. Odległość od najbliższego lotniska – Kraków-Balice – wynosi 30 km.
Ten obiekt w Wadowicach jest także wysoko oceniany ze względu na lokalizację. Goście są z niej bardziej zadowoleni w porównaniu z innymi obiektami.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 200 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

plac Bohaterow Getta 17-19, 34-100 Wadowice, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *