Apartamenty Pod Skrzycznem-Szczyrk

Apartamenty Pod Skrzycznem

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Wysoko oceniany za czystość Obiekt Apartamenty Pod Skrzycznem położony jest w Szczyrku, 200 metrów od wyciągu narciarskiego Kaimówka oraz 500 metrów od ośrodka narciarskiego COS Skrzyczne. W całym budynku można korzystać z bezpłatnego WiFi. Na miejscu dostępny jest także bezpłatny prywatny parking.
Wszystkie apartamenty wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem, a niektóre z nich dysponują też jadalnią i/lub częścią wypoczynkową. Każdy apartament obejmuje także aneks kuchenny z lodówką i płytą kuchenną. Dla Gości przygotowano pościel.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym narciarstwa i turystyki rowerowej. Stacja kolejki linowej Skrzyczne oddalona jest od obiektu Apartamenty Pod Skrzycznem o 500 metrów, a ośrodek narciarski Czyrna-Solisko – o 1,1 km. Odległość od najbliższego lotniska, Kraków-Balice, wynosi 70 km.
Ten obiekt w Szczyrku jest także wysoko oceniany ze względu na lokalizację. Goście są z niej bardziej zadowoleni w porównaniu z innymi obiektami.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 350 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Myśliwska 107, 43-370 Szczyrk, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *