Apartamenty Molus-Toruń

Apartamenty Molus

Pokaż ceny Rezerwuję

Informacje dla gości

Jedna z naszych najlepszych opcji w mieście Toruń.Obiekt Apartamenty Molus jest usytuowany w samym sercu Starego Miasta w Toruniu. Mieści się on w zabytkowej kamienicy pochodzącej z XVI wieku, która została wpisana na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Goście mają do dyspozycji apartamenty z bezpłatnym WiFi.
Apartamenty są przestronne, a ich wyposażenie obejmuje stylowe meble i telewizor z płaskim ekranem. Każdy apartament obejmuje również jasną łazienkę z wanną lub prysznicem. W apartamentach Goście mogą podziwiać unikatowe polichromowane sufity, a także widok na Stare Miasto i zabytkowy ratusz lub na zaciszne, malownicze patio. Niektóre apartamenty dysponują aneksem kuchennym.
W obiekcie codziennie serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Obiekt został nagrodzony przez władze Torunia za efekty prac renowacyjnych. Za dodatkową opłatą Goście mogą skorzystać z parkingu w garażu podziemnym.
Obiekt Apartamenty Molus jest oddalony o 900 metrów od dworca autobusowego oraz o 2 km od dworca kolejowego Toruń Główny. Goście mogą w 4 minuty dojść na bulwary nad Wisłą.
Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 176 zł za noc
Pokaż ceny Rezerwuję

Adres i lokalizacja

Rynek Staromiejski 19, Stare Miasto, 87-100 Toruń, Polska


Pokaż ceny Rezerwuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *